TOPlist

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Nela se nachází v obci Háj u Loučné pod Klínovcem, č.e.95, cca 1,5km od sjezdových tratí a parkoviště lyžařského areálu Klínovec.
Vybavení a služby
Chalupa nabízí možnost ubytování ve dvou apartmánech - v přízemí a 1.patře a samostatném pokoji s vlastní kuchyňkou - v 1.patře. V přízemí se nachází apartmán - s 2 pokoji - 2 postele a rozkládací sedačka pro 2 osoby, možnost rozložení další přistýlky - celkem max. 5 lůžek, dalším vybavením je kuchyňská linka vč. ledničky s mrazáčkem, mikrovlné a pečící trouby, konvice, dvouplotýnkového vařiče. Stůl se 4 židlemi a televize. Vytápění - krbová kamna, přímotopy. V přízemí jsou dále 2 koupelny. V 1.patře je apartmán - s 2 pokoji - v jednom pokoji je vestavěný, samostatně uzavíratelný pokojík (patrové postele) - může sloužit jako dětský pokojík. Kuchyňská linka vč. ledničky s mrazáčkem, dvouplotýnkového vařiče, konvice, mikrovlnné a pečící trouby, jídelní kout. Ve druhém pokoji televize, rozkládací sedačka, max. 4 lůžka. Vytápění - krbová kamna, přímotopy. V 1.patře je dále samostatný pokoj - 2 lůžka, televize a možnost přistýlky a samostatná kuchyňka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál Klínovec Sever, Boží Dar Neklid, Fichtlberg (Německo), běžkařské tratě, letní a zimní turistika, cykloturistika, koupání, houbaření.